Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Expressionniste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 43 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | nummer 84 van 100 |
Deze litho van Bengt Karl Erik Lindström, iconisch Zweeds CoBrA kunstenaar, is uit 1978. Het kunstwerk is handgesigneerd, -genummerd: 84 van 100 en niet ingelijst.
De afmetingen zijn 43 cm. x 35 cm (h x l). De afmetingen van het beeld zijn 33 cm. x 25 cm. (h x l).
Bij verzending wordt het kunstwerk zorgvuldig verpakt en verzonden met PostNL.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Geen verkleuringen, scheurtjes of vlekken. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-4-2021 à 10:02 |
Heure de fin | 13-4-2021 à 22:26 |