Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1984. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 119cm x 86cm (incl. lijst), 98cm x 62cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 26-6-2016 à 0:16 |
Heure de fin | 9-7-2016 à 21:16 |