Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Fraaie tekeningen van de Belgische stad Brugge.
Rechtsonder gesigneerd A. Segaar, getiteld Brugge, bovendien gedateerd Juni 1914.
Losse vellen papier.
Papier van de linker tekening is heel licht gevlekt (in het water).
Verder in goede staat.
(Laatste foto's zijn wat blauw uitgevallen).
Afmeting: ca. 29 x 35 cm.
Wordt opgerold verzonden in een koker.
Heure de début | 13-7-2016 à 20:01 |
Heure de fin | 18-7-2016 à 20:01 |