Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 100 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Galeriewaarde € 1.450,00.
Carla Raadsveld (1950) werkt voornamelijk met thema’s in
gemengde technieken. Ze gebruikt o.a. flinterdun papier, dat ze op het linnen
verwerkt, waardoor een kreukelig effect ontstaat. Zelf noemt ze dat de “huid”
van het kunstwerk.
Dit schilderij is uit de serie Papavers. Ieder werk is een unica maar de thema’s worden meerdere malen gebruikt en uitgediept zodat elk werk totaal op zichzelf staat.
Door een dik frame te gebruiken (ook wel doosdoeken genoemd) en de zijkanten mee te schilderen lijkt het kunstwerk ook een derde dimensie te krijgen.
État | |
État | Très bon |
Het werk is gespannen op een frame met een dikte van 8 cm. Ook wel "doosdoek" genoemd door Carla Raadsveld. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-7-2021 à 17:16 |
Heure de fin | 26-9-2021 à 21:13 |