Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1989 |
Technique | Aquarelle |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 26.5 x 18.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 52.5 x 42.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijste aquarel van de Nederlandse kunstenares Charlotte Arends (1954).
-Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
-Afmetingen: Lijst, 52,5 x 42,5 cm. Beeld / blad, 26,5 x 18,5 cm.
-Herkomst: Uit een bedrijfscollectie. Het werk is aangekocht uit de expositie van Charlotte Arends in de Boeleboech, Amsterdam in september 1989.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Charlotte Arends, geboren 17-03-1954 in Utrecht, keramist, schilder, aquarellist, beeldhouwer en ontwerper.
Opleiding: Zij volgde na haar studie psychologie haar opleiding aan de Hogeschool voor de Kunsten in Arnhem (artEZ) en de Jan van Eijck Academie in Maastricht.
Ze maakt aquarellen, olieverfschilderijen, installaties en keramiek, maar ontwierp ook platenhoezen, een vergadertafel en een grafmonument. Ook geeft zij les.
Charlotte Arends exposeerde in binnen- en buitenland: o.a. Utrecht, Rotterdam, Den Haag, Amsterdam, Arnhem, Istanbul, Tokyo, Brussel, Wenen.
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-1-2019 à 15:21 |
Heure de fin | 27-1-2019 à 16:25 |