Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1978 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 27 x 22 cm (h x l) |
incl. cadre | 30 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Dit schilderij van Claude Gesvret met de titel "Cheminée", is olieverf op doek en is nieuw ingelijst. De afmetingen van het schilderij zijn in cm. (lxh): 22x27 en de lijst is (l x b x h): 25x3x30.
Het schilderij is van 1978 en is ro gesigneerd en is in dat jaar tentoongesteld bij galerie De Witte Voet in Amsterdam.
Bij verzending
wordt het kunstwerk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
Nieuw ingelijst. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-7-2021 à 10:12 |
Heure de fin | 2-8-2021 à 19:00 |