Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Dit is een gesigneerd verbronst beeld toegeschreven aan Corry Ammerlaan van Niekerk van ongeveer 17cm hoog en 11 cm breed.
Dit is een mooi beeld wel aan de zwaardere kant.
Corry Ammerlaan werd opgeleid aan de pedagogische academie en stond aanvankelijk voor de klas. Later ontwikkelde ze zich tot kunstenares. In haar werk staat de mensfiguur centraal, vaak in geabstraheerde vorm. Ze signeert met haar initialen: CAN. Zij is naast uitvoerend kunstenaar ook artistiek directeur bij het kunstcentrum Artihove.
Verzendkosten B: 10€ NL: 20€
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique |
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 15-9-2017 à 10:01 |
Heure de fin | 22-9-2017 à 20:26 |