Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets uit 1950, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder. Genummerd 34/75 linksonder.
In de plaat gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 24 x 25 cm. Bladmaat 32 x 31,5 cm. Losbladig.
Catalogus Van Nieuwenhuysen nr. 170. Dirk Baksteen werd ook wel de etser van De Kempen genoemd.
Dirk Baksteen is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Heure de début | 6-11-2016 à 20:24 |
Heure de fin | 18-11-2016 à 19:24 |