Gerrit Rietveld - Maquette chaise rouge bleu
Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 42 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 140 |
10 x gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje Kuik uit 1972, gedrukt in een oplage van 140 stuks. De litho’s komen uit de map Gezichten op Utrecht. Alle litho’s zijn gesigneerd. 2 litho’s met de afmeting 42 x 57 cm (hxb) overige litho’s hebben de afmeting 42 x 60 De litho’s zijn over het algemeen in goede conditie. De litho Vredenburg heeft een vouwtje in de linker bovenhoek, de litho nieuwe gracht heeft een vouwtje in de rechter bovenhoek en de litho buurtkerk een bruin vlekje in de linker bovenhoek.
État | |
État | Bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-11-2022 à 21:45 |
Heure de fin | 7-12-2022 à 12:09 |