Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Abstracte zeefdrukvan Doris Groeneveld. Jaar: 1987. Nummer: 19/40. Afmetingen blad: H55 x b45 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-2-2018 à 15:11 |
Heure de fin | 2-3-2018 à 21:11 |