Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
gesigneerd E Ligtelijn
ZUID EUROPEES DORPJE
olieverf op linnen in de maat 30 x 40 cm
In een fraaie lijst in de maat 38 x 48 cm
Beide in goede staat
OMDAT WIJ DIT SCHILDERIJ NIET OP ECHTHEID KUNNEN GARANDEREN STARTEN WIJ OP 1 EURO, WIJ LATEN HET BEOORDELEN AAN DE BIEDERS ZELF OVER EN KUNNEN DAN OOK GEEN GARANTIE GEVEN OP AUTHENTICITEIT
SUCCES MET BIEDEN
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 14-4-2014 à 19:51 |
Heure de fin | 21-4-2014 à 19:51 |