Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Klassieke houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling van de Dronkaards.
Afkomstig uit de serie Duistere Zielen uit 1921.
Losbladig, zichtmaat 20x12, bladmaat 31,5x24
Gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'F.M.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 23-11-2014 à 20:54 |
Heure de fin | 30-11-2014 à 20:54 |