Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling uit de serie Duistere Zielen, getiteld 'De Slachters'
Losbladig, beeldmaat 20x12, bladmaat 32x24
Gemonogrammeerd in de plaat r.o. 'F.M.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 25-11-2014 à 20:15 |
Heure de fin | 2-12-2014 à 20:15 |