Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Leuke litho van Friso ten Holt uit 1966, uitgegeven door Prent 190. Handgesigneerd en genummerd. Dit is nummer 95 uit een oplage van 190 stuks. In redelijk goede conditie, er zitten wat scheurtjes aan de uiteinden van het blad, goed ingelijst met passe-partout zijn die helemaal niet te zien want de witte marge is zeer ruim bemeten.
Afmetingen: 79cm x 54cm (blad), 47cm x 36cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 7-12-2014 à 16:59 |
Heure de fin | 21-12-2014 à 16:59 |