Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bekende litho van Friso ten Holt uit 1967, uitgegeven door Prent 190. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (39/190). In redelijk goede conditie, er zitten wat kreukjes en ouderdomsvlekjes in het blad. Goed ingelijst met passe-partout zijn die voor het grootse gedeelte buiten het beeld.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 34cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 12-8-2015 à 14:24 |
Heure de fin | 22-8-2015 à 21:24 |