Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Support | Papier fait à la main |
Dimensions | 91 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 103 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50/50 |
Ingelijst in een houten lijst van Barth.
Het allerlaatste exemplaar uit een oplage van 50.
Handgesigneerd en gedateerd 1972
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Spaarndam Gem. Haarlem, of bezorgd worden.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, de koper kan het werk eventueel weken of maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek voor andere zaken.
État | |
État | Bon |
Ingelijst zonder passepartout. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Spaarndam gem. haarlem, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Spaarndam Gem. Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-11-2020 à 21:11 |
Heure de fin | 16-1-2021 à 0:18 |