Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 91 x 63 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 103 x 73 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50/50 |
Ingelijst in een houten lijst van Barth.
Het allerlaatste exemplaar uit een oplage van 50.
Handgesigneerd en gedateerd 1972
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Spaarndam Gem. Haarlem, of bezorgd worden.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, de koper kan het werk eventueel weken of maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek voor andere zaken.
Zustand | Gut |
Ingelijst zonder passepartout. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Spaarndam gem. haarlem, Niederlande |
Ort des Objekts | Spaarndam Gem. Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 29-11-2020 um 21:11 |
Endzeit | 16-1-2021 um 0:18 |