Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1974 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 80 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 100 x 120 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op doek van Guillaume le Roy uit 1974. Afmetingen incl lijst: H100 x b120 cm; Afmetingen voorstelling: H80 x b100 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. (met blauwe verf). De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certifcaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
I.v. m. de grootte en kwetsbaarheid van het werk, kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Het werk kan worden afgehaald of bezorgd. Kosten voor bezorgen door een koerier zijn 47,50 euro binnen Nederland. Vlaanderen: 87,50 euro.
État | |
État | Bon |
In goede staat | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-2-2019 à 17:18 |
Heure de fin | 4-3-2019 à 19:45 |