Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 120 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 10 |
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
État | |||
État | État neuf | ||
Extreem groot formaat litho. Nooit ingelijst en in excellente staat | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Leidschendam, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-12-2018 à 16:31 |
Heure de fin | 6-1-2019 à 11:35 |