Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Conditie | Nieuwstaat | ||
Extreem groot formaat litho. Nooit ingelijst en in excellente staat | |||
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 15-12-2018 om 16:31 |
Eindtijd | 6-1-2019 om 11:35 |