Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste litho van Gustave Camus. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: XV/XXV. Afmetingen incl. lijst: H74 x b93 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b60 cm. Foto's van nummering en handtekening volgen.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan worden opgehaald in Hoek van Holland. Binnen Nederland kan het verzonden worden met Postnl. I.v.m. de afmetingen kan het naar Belgie alleen met een koerier worden verzonden of worden opgehaald. Kosten koerier: 85 euro voor Vlaanderen.
Conditie: in goede staat
ZZBEL
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-3-2018 à 15:38 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 19:43 |