Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste litho van Gustave Camus. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: XV/XXV. Afmetingen incl. lijst: H74 x b93 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b60 cm. Foto's van nummering en handtekening volgen.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan worden opgehaald in Hoek van Holland. Binnen Nederland kan het verzonden worden met Postnl. I.v.m. de afmetingen kan het naar Belgie alleen met een koerier worden verzonden of worden opgehaald. Kosten koerier: 85 euro voor Vlaanderen.
Conditie: in goede staat
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 8-3-2018 om 15:38 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:43 |