Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2000 |
Technique | Sérigraphie |
Dimensions | 67 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 99 x 77.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 4/50 |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzendmogelijkheden:
Het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, is, bij directe betaling na de aankoop, zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Het werk kan vanwege de afmetingen niet worden verzonden via Postnl.
État | |
État | Bon |
De voorstelling is in goede staat. | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-7-2021 à 18:56 |
Heure de fin | 29-7-2021 à 21:24 |