Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1987 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Style | Expressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 43 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Typisch werk van Hans van der Linde. Na zijn technische begin op e academie schilderde hij onder meer de hem zo kenmerkende (rivieren)landschappen. Abstract maar toch herkenbaar.
Dit werk (40x50cm) is ingelijst in een houten eenvoudige maar zeer treffende lijst.
Het werk heeft sobere maar toch aanwezige kleuren. De lucht in rood/roze gloed met groen en aardtinten voor het landschap.
Het werk gaat weg voor een meer dan aannemelijke prijs.
Signering op de achterzijde door de kunstenaar.
État | |
État | Bon |
Betreft ouder werk van Hans van der Linde, staat is ook zeer goed te noemen maar foto's spreken hier voor zich en om misverstanden te voorkomen status goed meegegeven. Geen krassen/beschadigingen op het werk oid. | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-7-2018 à 4:33 |
Heure de fin | 11-7-2018 à 6:00 |