Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een prachtige figuurstudie van de kunstenaar Harry Maas (1906-1982). Zeer mooi ingelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen: 52 cm. x 43 cm. (met lijst). Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Harry Maas heeft een hoog waardegetal (WG 20).
Info: RKD.nl/maas.
Heure de début | 14-11-2016 à 23:16 |
Heure de fin | 24-11-2016 à 23:21 |