Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van Maarseveen (1926-2012) begon zijn loopbaan als kunstenaar. Daarna werd hij tevens advocaat. Van 1968 tot zijn pensioen in 1991 was hij hoogleraar aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam. Tegelijk werkte hij onverdroten aan zijn grafische oeuvre.
Deze speciale linosnede uit 1968 is gedrukt in zwart wit. Gesigneerd. Voorzien van passepartout en allumium, lijst.
Afmeting prent h. 22 cm. br. 16 cm. Inclusief lijst: H. 30 cm. Br. 25 cm.
In 1960 richte hij in Utrecht het grafisch genootschap de Luis op, dat ook luizen cahiers uitgaf.
Kan worden opgehaald in Utrecht. Indien opsturen :komt er 6, 75 verzendkosten bij.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 29-10-2013 à 22:26 |
Heure de fin | 12-11-2013 à 22:26 |