Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraai etsje uit de vroege periode van Hendrik Roodenburg
Voorstelling van een hooiberg met schuurtje bij Loosduinen
Losbladig, beeldmaat 11x7,2, bladmaat 14x9
Gesigneerd in potlood r.o. 'H.E.Roodenburg'
Gedateerd, getiteld en gemonogrammeerd onder in de plaat '1911 Loosduinen H.E.R.'
Literatuur: M.C.Roodenburg GK.E-1911-17
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-2-2018 à 14:38 |
Heure de fin | 4-3-2018 à 11:38 |