Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraai etsje uit de vroege periode van Hendrik Roodenburg
Voorstelling van een hooiberg met schuurtje bij Loosduinen
Losbladig, beeldmaat 11x7,2, bladmaat 14x9
Gesigneerd in potlood r.o. 'H.E.Roodenburg'
Gedateerd, getiteld en gemonogrammeerd onder in de plaat '1911 Loosduinen H.E.R.'
Literatuur: M.C.Roodenburg GK.E-1911-17
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 14:38 |
Endzeit | 4-3-2018 um 11:38 |