Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 29 x 26 cm (h x l) |
incl. cadre | 46.5 x 41.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een olieverfschilderij uit ca 1915 van de Nederlandse kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp.
-Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.
-Gesigneerd linksonder.
-Afmetingen: Lijst, 46,5 x 41,5 cm. Spieraam, 30,5 x 26,5 cm. Beeld, 29 x 26
cm.
-Herkomst: Uit een inboedel met meerdere schilderijen van de
kunstenares Henriette Breedveld-Tellekamp.
-Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en hier en
daar zijn stukjes gips van de sierrand eraf.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Het schilderij kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Hillegonda Henriette Breedveld-Tellekamp, geboren op 28 november 1881 te Amsterdam, schilder.
Henriette Tellekamp huwde in 1912 Jean Jacques Breedveld.
Ze schilderde (bloem)stillevens en landschappen.
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en hier en daar zijn stukjes gips van de sierrand eraf. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-5-2019 à 13:56 |
Heure de fin | 10-6-2019 à 21:20 |