Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Aquarelle |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 32 x 24 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Aquarel van Hugo Claus.
Kleurrijk werk in perfecte staat.
Verzorgd ingelijst (achter glas).
Zowel afhaling (in Tienen of Tongeren) als verzending is mogelijk.
CLAUS Hugo
Hugo Claus, Brugge 1929-2008. Schilder, aluchromist, lithograaf en tekenaar. Autodidact. Is vanaf zijn achttiende actiief als schilder en tekenaar. Komt als non-conformistisch Vlaams dichter en schrijver, die zich ook aangetrokken voelt tot plastische expressie, haast fataal terecht bij Cobra. Als een der grote onruststokers en scheppende elementen in wording, neemt hij deel aan de Cobratentoonstelling te Brussel in 1950. Werkt nauw samen met P; Alechinsky, Corneille, Ch. Dotremont en K. Appel, aan de realisatie van schilder-dichter projecten.
État | |||||||||
État | État neuf | ||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tienen, Belgique | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Tienen, Belgique |
Heure de début | 20-4-2021 à 15:15 |
Heure de fin | 27-4-2021 à 22:50 |