Hugo Claus - aquarel - Verkocht

Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!
Tekening / Aquarel

Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!Hugo Claus - aquarel kopen? Bied vanaf 300!
  • Hugo Claus (1929-2008)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Hugo Claus.

Kleurrijk werk in perfecte staat.

Verzorgd ingelijst (achter glas).

Zowel afhaling (in Tienen of Tongeren) als verzending is mogelijk.

CLAUS  Hugo

Hugo Claus, Brugge 1929-2008.  Schilder, aluchromist, lithograaf en tekenaar.  Autodidact.  Is vanaf zijn achttiende actiief als schilder en tekenaar.  Komt als non-conformistisch Vlaams dichter en schrijver, die zich ook aangetrokken voelt tot plastische expressie, haast fataal terecht bij Cobra.  Als een der grote onruststokers en scheppende elementen in wording, neemt hij deel aan de Cobratentoonstelling te Brussel in 1950.  Werkt nauw samen met P; Alechinsky, Corneille, Ch. Dotremont en K. Appel, aan de realisatie van schilder-dichter projecten.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tienen, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 7,20
Naar Nederland € 16,40
Naar Duitsland € 16,40
Europese Unie € 21,50

Hugo Claus (1929-2008)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  karienquinten
Lid sinds 2021
3 verkochte items
51 cm
71 cm
24 cm
32 cm

ObjectlocatieTienen,  België
Starttijd20-4-2021 om 15:15
Eindtijd27-4-2021 om 22:50
Biedingen (11)