Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel van Hugo Claus.
Kleurrijk werk in perfecte staat.
Verzorgd ingelijst (achter glas).
Zowel afhaling (in Tienen of Tongeren) als verzending is mogelijk.
CLAUS Hugo
Hugo Claus, Brugge 1929-2008. Schilder, aluchromist, lithograaf en tekenaar. Autodidact. Is vanaf zijn achttiende actiief als schilder en tekenaar. Komt als non-conformistisch Vlaams dichter en schrijver, die zich ook aangetrokken voelt tot plastische expressie, haast fataal terecht bij Cobra. Als een der grote onruststokers en scheppende elementen in wording, neemt hij deel aan de Cobratentoonstelling te Brussel in 1950. Werkt nauw samen met P; Alechinsky, Corneille, Ch. Dotremont en K. Appel, aan de realisatie van schilder-dichter projecten.
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tienen, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Tienen, België |
Starttijd | 20-4-2021 om 15:15 |
Eindtijd | 27-4-2021 om 22:50 |