Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een groot werk uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Huub Slabbers met een sprookjesachtige voorstelling.
Geschilderd met acrylverf op spaanplaat en ingelijst d.m.v. zilverkleurige ‘expositielatjes’.
Gesigneerd in de rechterbovenhoek.
Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Informatie hierover en over de kunstenaar staat vermeld op de achterkant van het werk.
Afmetingen: Lijst: 71,5 x 71,5 cm. Beeld: 70 x 70 cm.
Conditie: Het werk heeft 2 slijtplekken/beschadigingen met verfverlies: 1 in de rechterbovenhoek bij de signatuur (zie de 3e foto) en 1 in de linkerbovenhoek (zie de 4e foto). Deze 2 plekjes zijn relatief gemakkelijk te 'restaureren'.
Klaar om op te hangen.
Zie ook de foto’s.
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Huub Slabbers (1910-2002) was een Nederlands beeldend kunstenaar, fotograaf, illustrator en auteur van kinderboeken. Hij schreef en illustreerde kinderboeken voor de internationale markt. Tussen 1955 en 1975 publiceerde hij vele titels in diverse landen, veelal in de geest van de tijd, de flower power.
Ook maakte Slabbers veel donkere moderne acryl werken met een buitenaardse en soms depressieve sfeer.
Titel: “Yessna”.
Kunstenaar: Huub Slabbers.
Techniek: acrylverf op spaanplaat.
Jaartal: 1975.
Afmetingen: 71,5 x 71,5 cm. Beeld: 70 x 70 cm.
Ingelijst: Ingelijst d.m.v. zilverkleurige ‘expositielatjes’.
Gesigneerd: In de rechterbovenhoek.
Conditie: Het werk heeft 2 slijtplekken/beschadigingen met verfverlies: 1 in de rechterbovenhoek bij de signatuur (zie de 3e foto) en 1 in de linkerbovenhoek (zie de 4e foto).
Klaar om op te hangen.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 14,00 euro.
Naar België: 25,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, aquarels, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst. Klik hiervoor op "Alle items van deze verkoper".
Heure de début | 7-3-2016 à 16:30 |
Heure de fin | 20-3-2016 à 21:30 |