Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke litho van de hand van Jakob Kruijff. Links-onder met potlood gesigneerd en genummerd 77/200. Strakke alluminium Barthlijst.
Lijst- en bladformaat: 40 x 50 cm Afbeelding circa 25 x 27 cm Techniek: litho op geschept papier Gesigneerd: ja, linksonder Creatie: 1978 Conditie: goed, lichte golving in het papier
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-11-2017 à 21:17 |
Heure de fin | 27-11-2017 à 21:17 |