Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke litho van de hand van Jakob Kruijff. Links-onder met potlood gesigneerd en genummerd 77/200. Strakke alluminium Barthlijst.
Lijst- en bladformaat: 40 x 50 cm Afbeelding circa 25 x 27 cm Techniek: litho op geschept papier Gesigneerd: ja, linksonder Creatie: 1978 Conditie: goed, lichte golving in het papier
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 20-11-2017 um 21:17 |
Endzeit | 27-11-2017 um 21:17 |