Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS!!
Fraaie houtsnede door Jan Battermann.
Voorstelling getiteld 'Compositie'
Houtsnede 6x getipt onder passepartout, zichtmaat 15x12, bladmaat 31x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Battermann' en '58'
Getiteld en annotatie l.o. 'Compositie' en 'Houtsnede'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 28-2-2015 à 22:24 |
Heure de fin | 7-3-2015 à 22:24 |