Willem van Dort (sr.) - Visser
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE KANS!!
Fraaie houtsnede door Jan Battermann.
Voorstelling getiteld 'Compositie'
Houtsnede 6x getipt onder passepartout, zichtmaat 15x12, bladmaat 31x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Battermann' en '58'
Getiteld en annotatie l.o. 'Compositie' en 'Houtsnede'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 28-2-2015 um 22:24 |
Endzeit | 7-3-2015 um 22:24 |