Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS!!
Eigentijdse linogravure door Jan Battermann
Voorstelling van een echtpaar
Linogravure onder passepartout, beeldmaat 29x21, p.p.-maat 55x40
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'JanBattermann 57'
Getiteld l.o. 'Echtpaar' en annotatie m.o. 'linogravure-handdruk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 21-9-2015 à 19:29 |
Heure de fin | 30-9-2015 à 14:29 |