Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE KANS!!
Eigentijdse linogravure door Jan Battermann
Voorstelling van een echtpaar
Linogravure onder passepartout, beeldmaat 29x21, p.p.-maat 55x40
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'JanBattermann 57'
Getiteld l.o. 'Echtpaar' en annotatie m.o. 'linogravure-handdruk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 21-9-2015 um 19:29 |
Endzeit | 30-9-2015 um 14:29 |