Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Inkttekening van havenbedrijvigheid door Jan Battermann
Voorstelling van graanelevatoren in bedrijf
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 31x23, p.p.maat 55x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Battermann'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-7-2017 à 9:24 |
Heure de fin | 28-7-2017 à 19:24 |