Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Inkttekening van havenbedrijvigheid door Jan Battermann
Voorstelling van graanelevatoren in bedrijf
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 31x23, p.p.maat 55x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Battermann'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 18-7-2017 um 9:24 |
Endzeit | 28-7-2017 um 19:24 |