Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooi werk van deze Belgische kunstenaar, uit de serie “De illusies van Homerus”. Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’76) en genummerd (73/85). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 57cm x 43cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-3-2018 à 15:24 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 20:24 |