Piet Schipperus - Huile sur toile, Charrette à foin le long de la rivière - Encadrée
Frans Everbag - Portrait de van Fransiscus Everbag
Johannes Evert Akkeringa - Nature morte aux perce-neige et aux oiseaux
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters dans le port de Volendam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Schilder : Jan van der Stap 1874-1940
Titel : "straatje met personen te Delft "
Datering : 1910/1920
Medium / Techniek : Olieverf op paneel
Maten : 23 x 17 cm (paneel) en 30 x 24 cm ingelijst )
Gesigneerd : linksonder
conditie : goed / iets gelige vernis
Jan Jaap (Johannes Jacobus) van der Stap, kunstschilder,
geboren op 28 augustus1874 te Delft en overleden op 5 februari 1940,
eveneens te Delft.
Woonde en werkte in Delft. Heeft wel tekenles gehad, maar vormde zich
verder voornamelijk zelf. Schilderde, aquarelleerde en tekende (pastel)
in de trant van de Haagse School stadsgezichten, dorpsgezichten en
landschappen in de omtrek van Delft.
Heure de début | 2-7-2015 à 14:43 |
Heure de fin | 16-7-2015 à 20:43 |