Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Schilder : Jan van der Stap 1874-1940
Titel : "straatje met personen te Delft "
Datering : 1910/1920
Medium / Techniek : Olieverf op paneel
Maten : 23 x 17 cm (paneel) en 30 x 24 cm ingelijst )
Gesigneerd : linksonder
conditie : goed / iets gelige vernis
Jan Jaap (Johannes Jacobus) van der Stap, kunstschilder,
geboren op 28 augustus1874 te Delft en overleden op 5 februari 1940,
eveneens te Delft.
Woonde en werkte in Delft. Heeft wel tekenles gehad, maar vormde zich
verder voornamelijk zelf. Schilderde, aquarelleerde en tekende (pastel)
in de trant van de Haagse School stadsgezichten, dorpsgezichten en
landschappen in de omtrek van Delft.
Starttijd | 2-7-2015 om 14:43 |
Eindtijd | 16-7-2015 om 20:43 |