Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Médaille |
Année | 1964 |
Technique | Médaille |
Dimensions | 49 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Ik dacht altijd dat dit een penning zonder tekst was. Ik hield hem verkeerd en had daardoor nooit gezien dat de letters van het woord `ruimtevaart als een zoekplaatje op de voorzijde verborgen zijn. Snoeck zegt er zelf over: 'De penning is gevormd uit associaties met de ruimtevaart; de mens die dankzij zijn technische verworvenheden op het punt staat de ruimte te veroveren maar het wezenlijke van deze verwerving is geen calculatie maar een avontuur'. De hoekige vormen geven met de glans van het brons een technische associatie. De keerzijde roept in de holte van de penning een beeld op van de ruimte met zijn vele hemellichamen en constellaties, als door een telescoop gezien. Op het eerste gezicht zou men deze slagpenning met zijn hoge reliëf en enigszins ruw oppervlak voor een gietpening houden. Begeer die de uitvoering voor haar rekening nam, heeft hiermee een knappe prestatie geleverd. De Haagse beeldhouwer Snoeck heeft zich in latere jaren vooral toegelegd op het vervaardigen van grote, pittig gekleurde ceramische beelden.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
| ||||||
Garantie | |||||||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | GRONINGEN, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2022 à 10:09 |
Heure de fin | 26-10-2022 à 14:04 |