Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Willem G.F. Jansen - Aquarell-/Tuschezeichnung, Segelschiff im Winter – gerahmt
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Medaille |
Jahr | 1964 |
Technik | Medaille |
Maße | 49 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Unterschrift mitgedruckt |
Ik dacht altijd dat dit een penning zonder tekst was. Ik hield hem verkeerd en had daardoor nooit gezien dat de letters van het woord `ruimtevaart als een zoekplaatje op de voorzijde verborgen zijn. Snoeck zegt er zelf over: 'De penning is gevormd uit associaties met de ruimtevaart; de mens die dankzij zijn technische verworvenheden op het punt staat de ruimte te veroveren maar het wezenlijke van deze verwerving is geen calculatie maar een avontuur'. De hoekige vormen geven met de glans van het brons een technische associatie. De keerzijde roept in de holte van de penning een beeld op van de ruimte met zijn vele hemellichamen en constellaties, als door een telescoop gezien. Op het eerste gezicht zou men deze slagpenning met zijn hoge reliëf en enigszins ruw oppervlak voor een gietpening houden. Begeer die de uitvoering voor haar rekening nam, heeft hiermee een knappe prestatie geleverd. De Haagse beeldhouwer Snoeck heeft zich in latere jaren vooral toegelegd op het vervaardigen van grote, pittig gekleurde ceramische beelden.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | Bis zu 2 kg.
| ||||||
Garantie | |||||||
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | GRONINGEN, Niederlande |
Startzeit | 4-6-2022 um 10:09 |
Endzeit | 26-10-2022 um 14:04 |