Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1987 |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 120 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 123 x 103 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooi abstract werk van de al geruime tijd in Italië wonende Jan van der Ster. Acrylverf op doek, gesigneerd en gedateerd (87) rechtsonder. In eenvoudige maar complementerende houten lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 123cm x 103cm (incl. lijst), 120cm x 100cm (doek)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Jan van der Ster (Rotterdam 1935)
Van der Ster maakt vooral (semi)abstracte werken, vaak zeer pasteus, op het randje van materieschilderen (en soms erover heen). Zie ook zijn website: www.janvanderster.com
Sinds 1988 woont Van der Ster in Garzeno, vlakbij het Como-meer in Noord-Italië, samen met zijn vrouw, Frieda van Voorst, die ook beeldend kunstenaar is. Hij exposeert regelmatig in Zwitserland, Duitsland en Nederland.
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-10-2021 à 18:00 |
Heure de fin | 25-10-2021 à 19:04 |