Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Twee mini Puppy's met droogbloemetjes (1 is roze, blauw groen en de andere geel blauw groen) van Jeff Koons. Dit is een model van het grote beeld van 12 meter hoog dat is versierd met verse bloemen uit 1992 dat voor het Guggenheim museum te Bilbao staat. De puppy's zitten in de originele doorzichtige doosjes met het opdruk "Guggenheim Bilbao". Op de sokkeltjes staat "Puppy" en "cTAMCB". De beeldjes zijn ongeveer 6 x 6 cm. Het doosje meet 8,5 x 6,5 cm. De multiples kunnen opgehaald worden of aangetekend verstuurd.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 28-11-2016 à 13:46 |
Heure de fin | 12-12-2016 à 13:46 |