Gerrit Nijland - Wintertafereel.
Thomas de Klerk - Paysage aquatique
Bernard Aubertin - Voiture Brulée
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Zeer fraai bronzen beeldje van de onlangs overleden grote kunstenaar Jits Bakker.
Diverse foto's met diverse soorten belichting zodat u het beeldje goed kunt bekijken!
Materiaal: Brons op stenen sokkeltje
Totale hoogte 14 cm
Lage oplage!
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
Heure de début | 7-7-2014 à 8:54 |
Heure de fin | 21-7-2014 à 8:54 |