Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
genummerde en gesigneerde oplage van Joost Swarte, titel "hotel alfabet"
inmiddels uitverkocht. zeldzaam.
deze oplage bestaat uit 200 stuks.
dit is nr LXI/CC. potlood genummerd en gesigneerd. zeefdruk is fraai ingelijst en kan zo aan de muur. 70 cm bij 70 cm.
ophalen geniet de voorkeur ivm glasplaat
Heure de début | 25-8-2016 à 17:47 |
Heure de fin | 30-8-2016 à 17:47 |