Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
2 Prenten uit het Humo portfolio “Vier getijden” van de Nederlandse striptekenaar en grafisch ontwerper Joost Swarte (1947).
In totaal zijn er 6 HUMO portfolio's, uitgegeven door Atelier Swarte, Haarlem tussen 1987 en 1992). Elk portfolio bestaat uit 4 tekeningen, gemaakt voor de cover van het Belgische humoristische weekblad HUMO. Per portfolio is steeds 1 van de 4 prenten gesigneerd.
-De prent (“Dossier Verkeer”) is handgesigneerd met potlood. De prent “Aardstralen is drukgesigneerd.
-De 2 prenten zijn niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.
-Afmetingen: Blad, 31 x 21 cm. Beeld, 22,5 x 18,5 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstveramelaar.
Conditie: De 2 prenten zijn in goede staat. Het papier heeft lichte vlekjes en slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Voor informatie: klik op de naam van de kunstenaar (rode letters, rechts van de grote foto).
Titel: “Dossier Verkeer” en “Aardstralen”.
Kunstenaar: Joost Swarte.
Techniek: druktechniek: offset.
Uitgeverij: Atelier Swarte, Haarlem.
Jaartal: 1988.
Ingelijst: Nee.
Afmetingen: Blad, 31 x 21 cm. Beeld, 22,5 x 18,5 cm.
Gesigneerd: De prent “Dossier Verkeer” is handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Zie ook de foto’s.
-De 2 prenten kunnen afgehaald worden (in Amsterdam).
-De 2 prenten kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 12,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-12-2017 à 17:17 |
Heure de fin | 7-1-2018 à 17:17 |